تبلیغات
کیهان بزرگ - موجود فضایی

بعد از معرفی اولین استاندارد کیهان بزرگ یا همان فضاپیمای اختصاصی، این هفته شما را با دومین استاندارد حرفه ای کیهان بزرگ رو به رو می کنم.


شبی از شب ها در یکی از روستاهای اطراف قم، به آسمان بدون مهتاب نگاه می کردم و در اعماق فضا غرق شده بودم که ناگهان نقطه ای روشن در میان ستاره ها توجه ام را جلب کرد. نورش فراتر از نور ستاره ها بود و مدام بزرگتر می شد. تا اینکه کاملا بزرگتر از همه اجرامی که من تا آن موقع در آسمان دیده بودم؛ حتی از قرص ماه هم عظیم تر و درخشنده تر. نقطه ی نورانی که در واقع دیگر یک نقطه نبود؛ بزرگ و بزرگتر شد و تا جایی که روشنایی حاصل از آن مانع از دیدن من شد. چیزی را نمی دیدم.

همه چیز بعد از چند ثانیه پر هیجان تمام شد و من چشمانم را که به خاطر نور زیاد بسته بودم باز کردم؛ چیزی آنجا نبود و اثری از آن نور نیز پیدا نمی شد. سرانجام متحیر راه بازگشت به آبادی را پیش گرفتم؛ هنوز چند قدمی نرفته بودم که صدای قدم زدن کسی را در پشت سرم احساس کردم؛ سرم را که برگرداندم با چیزی روبرو شدم که در فیلم ها ،  مجلات و فضای مجازی شبیه به آن را موجود فضایی می نامیدند ، ابتدا کمی ترسیده بودم اما متوجه حسن تعاملش شدم و بعد . . .

معرفی می کنم؛ موجود فضایی و از این به بعد، دستیار من در کیهان بزرگ.


   در این کلیپ لحظه فرود موجود فضایی را ببینید. (در ضمن شما می توانید از همین الان کانال کیهان بزرگ در آپارات را دنبال کنید.)

طبقه بندی: کیهان بزرگ، جهان هستی، مرتبط به نجوم،
برچسب ها: موجود فضایی، آدم فضایی، کیهان بزرگ، فرود روی زمین، بشقاب پرنده،

تاریخ : جمعه 1395/05/15 | 10:36 | نویسنده : محمد کاشانی | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.