تبلیغات
کیهان بزرگ - کیهان بزرگ بیدار شد...
کیهانیان گرامی به کیهان بزرگ خوش آمدید؛
پس از مدت ها که به جهت حجم زیاد درس ها و همچنین در پیش داشتن کنکور سراسری نتوانستم وبلاگ را بروز کنم، سرانجام و در مرداد 1395 دوباره کیهان بزرگ از خواب نسبتا طولانی خود بیدار شد و از این پس وبلاگ به طور مداوم بروز می گردد.

ضمنا در سری جدید بروزرسانی وبلاگ، اتفاقات و رخداد های جدید و متفاوتی انجام می گیرد که در ابتدا جا دارد تا آن ها را معرفی کنم. اما نه به یک باره بلکه به تدریج و در چند هفته شما را با آن ها روبرو خواهم کرد.

با توجه به این که مدتیست وبلاگ تعطیل بوده لذا امکان دارد برخی دوستان از بروز رسانی آن خبر نداشته باشند؛ بنابراین لازم است تا کمی اطلاع رسانی شود، تا هم مخاطبان قدیمی وبلاگ و هم خیل عظیم علاقه مندان نجوم آگاه شوند.

چرا که کیهان بزرگ فقط یک وبلاگ نیست . . .


دوستان عزیز به اولین قسمت معرفی استاندارد های کیهان بزرگ خوش آمدید.

در این قسمت شما را با چند استاندارد مبتدی از کیهان بزرگ آشنا می کنم تا در هفته های بعد با استاندارد های ویژه تری آشنا گردید که قرار است هدف و افق کاری کیهان بزرگ را رقم بزنند.

لوگو ، شعار ، توضیح ، رنگ بندی و آیکن ها از استاندارد های ابتدایی کیهان بزرگ هستند که البته تا حدودی با بیشتر آن ها آشنایی دارید. به هر حال در زیر به شرح این استاندارد های می پردازم.


1 ـ لوگو: لوگوی کیهان بزرگ که در قسمت بالای وبلاگ نیز نمایش داده شده است؛ به عنوان لوگوی استاندارد می باشد و توضیحات مربوط به آن در قسمت معرفی کیهان بزرگ آمده است.

2 ـ شعار: شعاری می باشد که به عنوان شعار اصلی کیهان بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله ای تشکیل شده است که با کنار هم قرار دادن اولین حرف از کلمات آن عبارت «کیهان بزرگ» ساخته می شود و آن جمله به این شرح است؛

«کیهان یعنی همهمه آسمانی نورها برای زمینه سازی راز گیتی»

3 ـ توضیح: همان توضیح همیشگی: «کیهان بزرگ ساده ترین راه برای ورود به دنیای نجوم و ستاره شناسی»

4 ـ رنگ بندی: کیهان بزرگ دارای سه رنگ اصلی می باشد. در تمام پوستر ها و تصاویر وبلاگ این سه رنگ جایگاه ویژه ای دارند.

5 ـ آیکن ها: دقیقا همان آیکن های قبلی می باشند که برای هر موضوع معین و خاص در  کیهان بزرگ به کار گرفته می شوند.

توجه:

این 5 استاندارد، از استاندارد های ابتدایی و اولیه بود اما از هفته آینده شما دوستان را با استاندارد های ویژه ای آشنا خواهم کرد که قرار است در رساندن مطالب علمی وبلاگ به شما دوستان کمکم خواهند کرد.

منتظر باشید؛

هفته آینده . . .
تاریخ : جمعه 1395/05/1 | 20:41 | نویسنده : محمد کاشانی | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.